Geweldig Oliebollentoernooi !!

Wat een mooie dag was dit. Maar liefst 70 deelnemers van onze club deden er aan mee. Edward en Raoul waren de initiatiefnemers van deze dag en zorgden voor heel veel oliebollen, gluhwijn, koffie en nog veel meer. In de diverse categorien werd er op een zeer sportieve wijze door iedereen geschermd. OP 9 februari is het weer feest want dan vieren wij de 1e editie van het degen punten toernooi ook weer in onze eigen schermzaal.

Bedankt voor de organisatie! Raoul en Edward
Benjamin: 1e: Lucas 2e: Tristan 3e: Koen
Kuikens: 1e Zarai (helaas naw) 2e: Yassin 3e: Leon
Pupillen Jongens: 1e: Preston 2e: Kian 3e: Jor-El
Pupillen Meisjes: 1e Nina 2e: Danica 3e: Nikkie H.
Cadetten: 1e Finn (niet op de foto) 2e Bink (staat op nr1) 3e Jocy 4e: Mitchell
Junioren/Senioren 1e: Randy 2e: Marc 3e: Chris
Veteranen: 1e: Lucas 2e: Frits